Beylikdüzü Halı Yıkama, Esenyurt halı yıkama - Anasayfa

logo
Çağrı Merkezi;
+ 90 212 875 88 67
+ 90 534 527 80 34
Bize Yazın;
info@beylikduzuhaliyikamaci.net

Arama

 

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA 

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri 

     Beylikdüzü halı yıkama sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız ile sadece halılarınız değil koltuk, kilim veya yorganlar da kaliteli bir temizlikten geçer.

 hizmetlerimiz;

 - Halılarınızı tamamen beton platformlarda tertemiz yıkıyoruz.

 - Kullandığımız temizlik maddeleri ile renklerin solması veya halılarınızın zarar görmesi mümkün değildir,

 - Su jeti ile ilaçsız, ampuansız yıkamalar ile alerjik reaksiyonlara ödün vermiyoruz.

 - Kurutma sistemiyle hızlı teslimat yapıyoruz. Beylikdüzü Halı Yikama lider bir Temizlik Şirketidir.

Firmamız BEYLIKDUZU HALI KOLTUK YIKAMA olarak bölgenin en uzman firması olarak seçilmiştir.

Beylikdüzü Halı Yikama işinin ehli halılarınıza  kesinlikle zarar vermez. Halılarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olur 

ÇOCUKLAR Esenyurt halı yıkama ile çok mutlu temiz halılarda artık tek adres beylikdüzü hali yikama  

SAYIN DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ kapıya her gelen firma beylikdüzü hali yikama değil-dir bunu sakın unutmayın Arac logosu

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA Faturası faturada  yazan telefon numarasına adres bilgilerine kesinlikle kontrol edin... website  bizim 

Beylikdüzü Halı Yikama diye bir çok kişiyi yanlış beyan ederekten sizden hali alanlara LÜTFEN YETKİLİLERE BİZE BILDIRIN 05345278034 7/24 ŞİKAYET HATTI bizim için önce GÜVEN 

 

Her anlamda en iyi şekilde hizmet veren bir kurum olan  Beylikdüzü halı yıkama hizmet anlamında en üst sırada. Müşterilerimizin bizi beğenmesi ve hep bizi tercih etmesinin pek çok sebebi var. Bunlardan ilk hızlı bir şekilde teslim aldığımız halıları geri teslim etmemiz. Çok hızlı çalıştığımızdan dolayı müşterilerimiz bu konuda hep bizden memnun kalıyor. Bir diğer sebep ise çok temiz çalışmamız.

 

 Piyasadaki bazı firmaların aksine oldukça temiz bir şekilde halıları geri teslim etmekteyiz. Tüm halılar en ince ayrıntısına kadar titizlikle temizlenmekte. Bir diğer tercih etme sebebi olarak hesaplı ücretimizdir. Verdiğimiz hizmet karşılığı aldığımız ücret oldukça hesaplıdır. Kısacası Beylikdüzü halı yıkama firması olarak her açıdan en iyisiyiz ve hep olacağız.

 

Temiz Halılar Bizden, Mutlu Yuva Sizden 

Son dönemlerde artan merdiven altı halı yıkama şirketleri, insanların güvenini epey sarsmış bulunmaktadır. Beylikdüzü Halı Yıkama ile halılarınız güvende. En kaliteli deterjanları kullanarak hizmetinizdeyiz.

  ​​​​​​Güvensizliğe sebep olan bir diğer sebep de halıların sık sık halı yıkamaya verildiğinde zarar görmesidir. Biz şirket olarak sert suyu yumşatarak ve uygun deterjanlarla hassas halıları bile koruma güvencesi veriyoruz. 

 Her ne kadar halı silmek daha güvenilir gibi gelse de aslında sadece kiri ve mikropu halıya geri ittiriyorsunuz. Hem de bu şekilde halının görünüşüne zarar verilebilir. 

 Beylikdüzü halı yıkama ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de kazançlı çıkabilirsiniz. Aynı zamanda da evden teslim alarak temizleyerek ayağınıza kadar ücretsiz olarak iade ediyoruz. Her zaman covıt-19 da hizmette devam.

 

 Beylikdüzü halı yıkama Esenyurt halı yıkama Avcılar halı yıkama  Hadımköy halı yıkama

Halı&Koltuk Yıkama